Okulista Szczecin

70-402 Szczecin, Polska, Kaszubska 59/1, Centrum

tel.: 518 804 189 | email: info@okulistaszczecin.com.pl | Gabinet czynny: poniedziałek - piątek 8:00 - 20:00, Sobota 10:00 - 15:00 | Mapa: Okulista Szczecin

Nasz gabinet

Z myślą o naszych pacjentach, dbając o ich zdrowie i komfort oraz w trosce o najwyższy poziom świadczonych przez nas usług, oferujemy Państwu gabinet okulistyczny wyposażony w najwyższej jakości sprzęt. My lekarze, podążający za postępem w dziedzinie medycyny, mając do dyspozycji najnowsze technologie, jesteśmy w stanie zaproponować naszym pacjentom kompleksową opiekę w zakresie diagnostyki i leczenia. Wyposażyliśmy nasze gabinety w sprzęt, który spełnia wszelkie oczekiwania naszych pacjentów:

Retinomax 3

Ręczny autorefraktometr najnowszej generacji umożliwiający precyzyjne określanie wady wzroku w bardzo krótkim czasie (0,07sek. !!!), co daje możliwość bezstresowego badania nawet bardzo małych dzieci i osób niewspółpracujących. Aparat posiada bardzo szeroki zakres pomiarowy wady refrakcji tzn. w sferze od +23, 0 do -18,0 dioptrii, a w cylindrze od 0 do -12,0 i do +12,0 dioptrii. Badanie można wykonać przy każdej szerokości źrenicy. Retinomax 3 wyposażony jest w sensor przechyłu oraz zaawansowany system kontroli dokładności i stabilności pomiaru.

Autokeratorefraktometr R-3100k

Autokeratorefraktometr GR-3100K firmy Grand Seiko to urządzenie służące do komputerowego pomiaru wady refrakcji i promieni krzywizny rogówki. Spełnia wszystkie wymagania nowoczesnego autokeratorefraktometru, wzbogacony jest o funkcje pomiaru u pacjentów z wszczepionymi soczewkami wewnątrz gałkowymi IOL, z oczami afakijnymi i pseudoafakijnymi oraz z soczewkami kontaktowymi, funkcję relaksacji oka oraz pomiaru pozycji oka.

Unit Okulistyczny Panvisus Rondo

Unit okulistyczny to urządzanie łączące w sobie funkcję fotela i stolika pod urządzenia okulistyczne np. lampę szczelinową i autorefraktometr. Dzięki temu pacjent badany jest w komfortowych wa-runkach i nie ma konieczności wstawania z fotela przy wykonywaniu różnych badań. Elektrycznie regulowana wysokość fotela umożliwia optymalne dopasowanie i przyjęcie możliwie najbardziej komfortowej pozycji przez pacjenta w trakcie badania.

Ultrasonograf Okulistyczny Tomey Ud-6000

Ultrasonograf UD-6000 firmy Tomey łączy wszystkie zalety nowoczesnego ultrasonografu okulistycznego: wyposażony w najwyższej rozdzielczości skaner sektorowy A (diagnostyczny – 10 MHz), dynamiczny wieloogniskowy system skanowania B (daje ostry i czysty obraz na całym obszarze – 10 MHz lub 20 MHz). Istnieje możliwość nieskomplikowanej rozbudowy posiadanego przez użytkownika ultrasonografu o sondę UBM 40 MHz. Wyniki badania są zapisywane w bazie danych i można je także wydrukować. Nasze USG wyposażone jest w wideoprinter.

Lampa Szczelinowa Shin-Nippon Sl-500 Z Przstawką Fotograficzną Pro-Pix

Tor wizyjny – Nowoczesny model lampy szczelinowej firmy SHIN-NIPPON. Umożliwia badanie przedniego i tylnego odcinka oka. Zastosowano w niej dodatkowo filtr żółty w okularze operatora, oświetlacz tła przydatny podczas robienia fotografii oraz dyfusor. Lampa ta współpracuje z przystawką fotograficzną PRO-PIX, co daje możliwość fotografowanie oraz tworzenia filmów. Rejestracja wyniku badania umożliwia porównywanie i ocenę progresji zmian. Regulacja natężenia światła została zintegrowana z lampą i dostępna w podręcznym miejscu obok joysticka. Lampa posiada 5 zakresów powiększeń i rozbudowane parametry szczeliny, co stwarza możliwość przeprowadzenia bardzo dokładnego badania.Telefon 518 804 189, 91 820 48 81

Rezerwacja wizyt pon.-pia.: 8:00 do 20:00, sob.: 9:00 do 15:00

70-402 Szczecin, ul. Kaszubska 59/1